Акумуляційна ємність SWaG TA-1000

  13 250грн
  Для покупки звертайтеся за телефонами:
  (067) 782 39 79, (066) 324 27 23

  Опис товару

  Буферна ємність призначена для збереження або накопичення надлишку енергії, виробленої різними видами опалювальних приладів.

  Застосування її є економічним і практичним рішенням, що дозволяє заощадити до 30% палива і підвищення ККД системи, за рахунок акумулювання надлишкової енергії, яка виходить з джерел тепла (твердопаливних, газових, електричних котлів, гелієвих установок, теплових насосів і тд.) Працюючи по принципом термоса - накопичує надлишки тепла, а коли потрібно - «повертає в систему».

  Призначені для роботи в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. Являє собою закриту посудину, який може працювати з робочим тиском до 3Бар (0,3МПа) і максимальною робочою температурою до 95 ° С. Виготовляється зі сталі марки 09Г2С, товщиною 3 мм. Утеплювач товщиною 100 мм. Декоративний кожух виготовлений з полівінілхлоридної тканини, яка фіксується широкої текстильною застібкою типу "липучка" і надає стильний естетичний вигляд.

  Наші теплоакумулятори передбачають можливість додатковою комплектацією теплообмінниками блочного типу з нержавіючої сталі (різного типу) та електричними тенами, що дозволить Вам відбирати тепло з буферної ємності для забезпечення роботи гарячого водопостачання та опалення приміщень.

  Характеристики

  Країна виробник
  Україна
  Виробник
  ПП "SWaG-котли"
  Об'єм, л
  902
  Тип
  без теплообмінника
  Тип теплообмінника
  Максимальна робоча температура, С˚
  до 95
  Робочий тиск води, бар
  3
  Товщина утеплювача, мм
  100
  Товщина стінок, мм
  4
  Площа теплообмінника, м.кв
  -
  Потужність теплообмінника, кВт
  -
  Габарити(ВхШхГ)
  Висота - 2270
  Діаметр з ізоляцією, мм
  1015
  Діаметр без ізоляції, мм
  815
  Вага, кг
  230
  Гарантійний термін
  5років з дня продажу