Данко-10Г

  5 520грн
  Для покупки звертайтеся за телефонами:
  (067) 782 39 79, (066) 324 27 23

  Опис товару

  Котли торгової марки "Данко" потужністю від 8 до 24кВт виготовляються, як одноконтурні, так і з функцією водопідігріву. Оснащені вертикальним або горизонтальним газоходом. Основний зварний трубчастий теплообмінник виготовляється з високоякісної сталі товщиною 3 мм Газоходи теплообмінника виконані з великої кількості димогарних труб, в які вставлено гвинтові турбулізатори. Це забезпечує максимальний відбір температури відхідних димових газів, швидкий нагрів теплоносія в теплообміннику і максимальний ККД котла.

  Для комплектації котлів використовуються:
  - автоматика безпеки і регулювання: SIT, HONEYWELL, КАРЕ;
  - імпортні інжекційні низкофакельные пальники з високоякісної термостійкої нержавіючої сталі, які забезпечують повне згорання газу і стійке полум'я навіть при падінні тиску газу до 635 Па.

  У двухфункційних котлах для нагрівання води на господарські потреби використовується мідний проточний змійовик-водонагрівач, вмонтований в основний теплообмінник. За бажанням споживачів, будь котел «Данко», «ОК» та «Рівнетерм» може додатково комплектуватися пристроєм «Кольчуга», що призначений для обробки води імпульсним динамічним електромагнітним полем, завдяки якому вода втрачає властивість утворювати тверді накипи на певний період, а також розчиняє уже утворений водний камінь.

  Котли даної серії не потребують ніякого додаткового обслуговування, ніяких витратних матеріалів, споживають незначну кількість електроенергії, виключають використання хімічних реагентів, а тому є екологічно безпечні.

  Пристрій «Кольчуга» монтується всередині котла «Данко» на вхідному патрубку теплообмінника, тому зовні такі котли не відрізняються від своїх аналогів.

  В сучасних умовах газопостачання енергозберігаючі котли «Данко» ідеально задовольняють вимоги споживачів.

  Умовні позначення:

  В - котел з водопідігрівом;
  Г - котел з горизонтальним газоходом.

  Характеристики

  Країна виробник
  Україна
  Виробник
  ПАТ "Агроресурс"
  Спосіб установки:
  Напольний
  Тип котла
  Димохідний
  Кількість контурів:
  Одноконтурний
  Номінальна теплова потужність, кВт
  10
  Площа обігріву, кв.м
  90
  Опалювальний об'єм, м³:
  Коефіцієнт корисної дії - ККД
  92
  Витрати газу, м³/год:
  1,1
  Тип автоматики:
  EUROSIT (Італія)
  Зовнішній діаметр димоходу, мм:
  110
  Вага, кг
  54
  Габарити(ВхШхГ)
  850х275х540
  Гарантійний термін
  2,5роки з дня продажу
  Комплектація котла