Котел газовий Данко-10У

  5 830грн
  Для покупки звертайтеся за телефонами:
  (067) 782 39 79, (066) 324 27 23

  Опис товару

  Серія удосконалених котлів «Данко» з герметичною камерою згоряння та універсальним підключенням до системи опалення та газопостачання.

  Модельний ряд включає котли потужністю 7, 10, 12,5 та 15,5 кВт одноконтурні та з функцією водопідігріву. Їх можна використовувати в будинках та квартирах загальною площею обігріву до 140 кв. м., де немає можливості підключитися до димоходу.

  Котли обладнані сучасною газовою автоматикою «Honeywell» та «SIT» з п'єзоелектричним запалюванням і мікрофакельними пальниками. Теплообмінник котла виготовлений із сталі товщиною 3 мм Відмінною особливістю даної серії приладів є абсолютно нова конструкція теплообмінника, що дозволяє відмовитися від ліво - та правобічного виконання та значно полегшує їх монтаж. Універсальність підключення полягає у відведенні патрубків під'єднання котла до системи опалення та ГВП на обидві сторони приладу. Це дало змогу відмовитись від бічних дверцят, що значно економить робочий простір приміщення, і котли ідеально вписуються в інтер'єр будь-якої кухні.

  Котли мають естетичний сучасний дизайн і зручні в експлуатації. На робочу панель виведені пристрої регулювання та візуального контролю, що є досить зручним при користуванні, та оригінальний елегантний зовнішній вигляд, що вирізняє дану серію котлів серед інших вітчизняних аналогів.

  Характеристики

  Країна виробник
  Україна
  Виробник
  ПАТ "Агроресурс"
  Спосіб установки:
  Напольний
  Тип котла
  Парапетний
  Кількість контурів:
  Одноконтурний
  Номінальна теплова потужність, кВт
  10
  Площа обігріву, кв.м
  90
  Опалювальний об'єм, м³:
  Коефіцієнт корисної дії - ККД
  90
  Витрати газу, м³/год:
  1,1
  Тип автоматики:
  EUROSIT (Італія)
  Зовнішній діаметр димоходу, мм:
  Вага, кг
  55
  Габарити(ВхШхГ)
  690х475х360
  Гарантійний термін
  2,5роки з дня продажу
  Комплектація котла