Керамічна електропанель DIMOL Standart 03 з терморегулятором

  1 610грн
  Для покупки звертайтеся за телефонами:
  (067) 782 39 79, (066) 324 27 23

  Опис товару

  Керамічна електропанель DIMOL Standart 03 призначена для обігріву невеликих приміщень загальною площею до 10 м2.

  Надзвичайно економний та водночас ефективний електричний обігрівач, який швидко прогріє приміщення та створить в ньому комфорт та затишок. Керамічна електропанель не займає багато місця, не потребує інтенсивного нагляду за собою та має безпечну температуру робочої поверхні.

  Вмонтований терморегулятор дає змогу налаштовувати електричний обігрівач DIMOL на максимально економічне споживання електроенергії та підтримування заданої температури в приміщенні. Керамічна електропанель не залежить від центрального опалення - вона дарує тепло та комфорт будь-коли.

  Керамічна електропанель Дімол - це пожежо- та електро-безпечний пристрій, який відповідає всім вимогам УкрСЕПРО. Він характерезується безшумною работою, відсутністю хімічних запахів, при його виготовленні використовуються тільки екологічно безпечні матеріали.

  Можливість нанесення будь-якого зображення на робочу поверхню керамічної електропанелі гарантує те, що вона з легкістю впишеться до будь якого інтерьеру.

   

  * Площі обігріву наведені в характеристиках обігрівачів є умовною величиною. Точніший розрахунок площі обігріву можливий після аналізу тепловтрат приміщень. Опалення – це система компенсації тепловтрат приміщення, при заданих умовах теплового комфорту. Тепловтрати приміщення визначаються методом теплоаудиту або по калькулятору тепловтрат і вимірюються у Вт/м2.

  Характеристики

  Країна виробник
  Україна
  Виробник
  ТОВ “ТВФ ДІМОЛ”
  Потужність тена, Вт
  370
  Спосіб установки
  настінний
  Керування
  з терморегулятором
  Площа обігріву при висоті стелі 2,5м (основне опалення), м.кв
  3,5-5
  Площа обігріву при висоті стелі 2,5м (додаткове опалення), м.кв
  7-10
  Температура нагрівання, С˚
  75
  Габарити(ВхШхГ), мм
  600х600х12
  Вага, кг
  12
  Гарантійний термін
  5років з дня продажу