Аксесуари до керамічних панелей

250грн

Механічний кімнатний термостат Cewal RQ монтується в приміщенні і призначений для управління його обігрівом або охолодженням з метою досягнення максимально комфортної температури.

Термостати серії RQ можуть працювати з будь-якими джерелами тепла, що використовують в якості палива газ, мазут або електроенергію. Кімнатний термостат RQ дозволяє встановлювати температуру в діапазоні від +5 до +30 °C з чутливістю ≤ 1 °C.

260грн

Металеві ніжки з роликами  призначаються для  розміщення на підлозі металевих обігрівачів серії  Steel.

За допомогою комплекту підлогового розміщення Ви можете зробити Ваш металевий обігрівач мобільним.

Такий вид кріплення дозволяє Вам з легкістю переміщати металевий обігрівач по всій квартирі і ставити його в будь-якому зручному для Вас місці. Ніжки з роликами легко, зручно і швидко кріпляться, і надійно та стабільно утримують обігрівач у вертикальному положенні. Ролики пластмасові зі стопорами, що дозволяють надійно зафіксувати металевий обігрівач DIMOL серії  Steel.

320грн

Металеві ніжки з роликами призначаються для підлогового розміщення керамічних електропанелей DIMOL серії MAXI та STANDART.

За допомогою комплекту підлогового розміщення Ви можете зробити Ваш керамічний обігрівач мобільним.

430грн

Металеві ніжки з роликами Maxi Twin призначаються для підлогового розміщення керамічних електропанелей DIMOL серії MAXI та STANDART.

За допомогою комплекту підлогового розміщення Ви можете подвоїти потужність нагрівальних електропанелей, а крім того зробити Ваш керамічний обігрівач мобільним.

510грн
Регулятор температури (терморегулятор) ТР-1 призначений для контролю і підтримання температури (діапазону температур) в житлових і виробничих приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджуючого обладнання. Конвектор, масляний обігрівач, теплова гармата, вентилятор або інший опалювальний або охолоджуючий пристрій включаються безпосередньо в сам прилад, підключений до мережі. Датчик температури розташовують у тій зоні, де необхідно підтримувати температурний режим. Таким чином, підтримується комфортний діапазон температур, а економія електроенергії при використанні Терморегулятора (регулятора температури) - доходить до 70%.