Твердопаливний котел KRONAS COMBІ 17кВт

  Для покупки звертайтеся за телефонами:
  (067) 782 39 79, (066) 324 27 23

  Опис товару

  Твердопаливні пелетні котли KRONAS COMBI призначені для роботи в складі центральних систем опалення, підігріву води. Випускаються вони декількох модифікацій, залежно від вироблюваної теплової потужності (17 kW, 22 kW, 27 kW, 35 kW, 62 kW, 50 kW, 75 kW, 98 kW). Ці опалювальні агрегати можуть використовуватися для обігріву житлових приміщень великої площі (будинки, котеджі), громадських і виробничих приміщень. Відмітна особливість котлів KRONAS COMBI - високий ступінь автоматизації подачі палива, як наслідок - значний період автономної роботи.

  Це досягнуто завдяки використанню в якості пального вугільної насіння або паливних гранул. Для виробництва пелет використовуються відходи переробки сільгосппродукції або дров'яні відходи (пресування без сполучного). Питомі енергетичні показники цього палива, його висока щільність, відносно невелика вартість дозволяють істотно знизити витрати на виробництво теплової енергії. Гранули мають однакові розміри. Структура їх фракції в вигляді розсипчастого матеріалу дозволяє автоматизувати подачу палива в камеру згоряння із спеціального бункера. Цей процес реалізований в модельній серії KRONAS COMBI за допомогою шнекового механізму з електроприводом.

  Принцип дії і пристрій котлів KRONAS COMBI ідентичний за основними параметрами котлів серії UNIC. На відміну від останніх, такі котли призначені для роботи тільки з пелетами (вугільної семечкой), які попередньо завантажують в спеціальний бункер. За енергетичними характеристиками пелети значно перевершують дрова, дров'яні відходи, торф і наближаються до кам'яного вугілля.
  Управління процесами подачі палива і горіння здійснюється за допомогою одного контролера. В якості виконавчих ланок системи виступають вентилятор нагнітання повітря і привід шнекового механізму подачі пелет в ретортне топку. Швидкість згоряння регулюється зміною обсягу подаваного в камеру згоряння повітря (електровентилятор). У міру просування по топці пелети згоряють, попіл обсипається з краю ретортной топки вниз на зольную полку. Таким чином в котлах цієї серії реалізована функція часткового самоочищення.

  Переваги котла KRONAS COMBI

  Головна перевага твердопаливних котлів серії KRONAS COMBI полягає в тривалому циклі безперервної роботи, який може досягати 5 діб. Крім цього, для таких котлів характерні наступні особливості:

  висока економічність (ККД вище 82%);
  автоматичний режим подачі палива;
  управління процесом горіння дозованою подачею повітря вентилятором;
  можливість часткової самоочищення камери згоряння;
  простота управління, обслуговування;
  надійність, безпеку, ергономічність.
  Передбачена можливість роботи котла в системі опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Для цього в контролері агрегату передбачений контур управління циркуляційним насосом.

  Чому варто придбати котел KRONAS COMBI

  Котел твердопаливний KRONAS COMBI являє собою інноваційну розробку спільного українсько-польського підприємства. Відповідає високим вимогам економічності, безпеки, надійності. Ефективно працює в складі центральних систем опалення, підігріву води. Функціональні особливості агрегату дозволяють побудувати з його допомогою систему опалення з мінімумом трудовитрат на експлуатацію. Висока економічність котла KRONAS COMBI забезпечує його швидку самоокупність.
  Розрахований котел COMBI на тривалий термін експлуатації - не менше 14 років. Виробник гарантує безперебійну роботу опалювального агрегату при виконанні умов експлуатації протягом 3 років.

  Характеристики

  Країна виробник
  Україна
  Виробник
  ТОВ "Кронас-Північ"
  Потужність, кВт
  17
  Площа обігріву, кв.м
  170
  Тип котла
  Довготривалого горіння
  Тип палива
  Лушпиння соняшника, Вугілля, Деревинні відходи, Дрова, Палети
  Спосіб загрузки палива
  Автоматична загрузка
  Коефіцієнт корисної дії - ККД
  91
  Максимальний робочий тиск води, МПа
  0,15
  Підключення до елекстромережі
  Є
  Матеріал теплообмінника
  Сталь
  Товщина сталі, мм
  6
  Ємність котла, л
  90
  Довжина топки, см
  Разове завантаження палива, кг
  Тривалість згорання разового завантаження палива – дрова/вугілля- год.
  Діаметр димоходу, мм:
  180
  Рекомендована висота димоходу
  5
  Колір
  Жовтий
  Вага, кг
  420
  Габарити(ВхШхГ)
  1490х1300х885
  Гарантійний термін
  3роки з дня продажу
  Комплектація котла